fbpx
Janeshia Adams-Ginyard

Janeshia Adams-Ginyard

Janeshia Adams-Ginyard turi daugybę talentų. Ji yra kaskadininkė, aktorė, profesionali imtynininkė bei sporto radijo laidų vedėja. Jei matėte „Juodąją Panterą“, naujausią Marvel studijos filmą, kuris tikrai atsidurs kino istorijos knygose, jūs tikrai matėte ir Janeshia. Ji vaidino vieną iš „Palaimintųjų“ dar vadinamą Dora Milaje bei aktorės Danai Gurira kaskadinių triukų dublerę.

Photo by Jon Kopaloff/FilmMagic

Janeshia jau septynerius metus dirba kaip profesionali kaskadininkė. Tačiau prieš tai jos gyvenimas buvo ne ką ramesnis. Ji yra tituluota sportininkė ir tapo pirmosios istorijoje Jungtinių Amerikos Valstijų nacionalinės juodaodžių moterų ledrogių komandos nare. Ji yra labai energinga ir pozityvi moteris, siekianti savo sėkmės istorija įkvėpti žmones nebijoti siekti savo tikslų. Jos darbų sąrašas įspūdingas – net 25 kino filmų ir kultiniai televizijos projektai. Ji tituluojama perspektyviausia jaunosios kartos profesionale, bei buvo pakviesta kaskadinius triukus atlikti ir naujausioje „Keršytojų: Begalybės karas“ dalyje bei 2019 metais pasirodysiančiame „Godzila: Monstrų Karalius“ projekte. Šiuo metu kaskadininkė sparčiai populiarėjančioje Fox televizijos veiksmo dramoje „9-1-1“. Taip pat jos atliekamus triukus galėjote matyti ir Lietuvoje rodytuose televizijos serialuose „Tikras Kraujas“ bei „Amerikietiška siaubo istorija“.

„Comic Con Baltics“ metu, rugsėjo 15-16 dienomis Janeshia Adams-Ginyard ne tik papasakos apie kaskadininkų kasdienybę bei „Juodosios Panteros“ kūrimo iššūkius, bet ir surengs specialias dirbtuves.